Chcem kúpiť / predať

Pokiaľ máte nehnuteľnosť, ktorú by ste radi predali, resp. prenajali, máte možnosť v tejto sekcii bezplatne zadať Vašu požiadavku. V priebehu 24 hodín Vás budeme kontaktovať na Vami zadané kontaktné údaje, oslovíme potenciálnych záujemcov z našej databázy a samozrejme poskytneme kompletný servis. V tejto chvíli aktívne hľadáme tieto nehnuteľnosti – HĽADÁME.

V prípade, že potrebujete urýchlene predať nehnuteľnosť, ponúkame Vám rýchle a diskrétne jednanie, úhradu všetkých poplatkov a bezplatné zabezpečenie právneho servisu. Výkup nehnuteľností je určený pre klientov, ktorí chcú zjednodušiť a urýchliť predaj svojej nehnuteľnosti, a to z rôznych dôvodov. Dôvodom potreby rýchleho predaja nehnuteľnosti môže byť exekučné konanie, dlhy, pôžičky alebo výhodná kúpa inej nehnuteľnosti z ponuky realitnej kancelárie na protiúčet.

Nenašli ste v ponuke nehnuteľnosť, ktorú hľadáte? Zaregistrujte sa u nás a my Vám bezplatne nájdeme nehnuteľnosť podľa Vašich požiadaviek a predstáv. Neustále sledujeme ponuky na trhu a obratom kontaktujeme klientov. K tomu Vám samozrejme poskytne kompletný servis.

Predaj nehnuteľností

Kúpa nehnuteľnosti

Odkúpenie nehnutelností